Virtuálna realita a PS4

  1. Domov

Chceš vidieť ako to vyzerá v skutočnom vesmíre, zažiť na vlastnej koži tie najextrémnejšie dráhy, jazdiť medzi dinosaurami či pre starších a odvážnejších niečo strašidelnejšie? S našou 9D virtuálnou realitou Godzilla nič nemožné! Máme pre Vás pripravené stále nové a nové animácie. Už teraz ich u náš môžeš vidieť a zažiť viac ako 100!! Neváhaj a príď vyskúšať túto virtuálnu realitu ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie a dostupná ako jediná na Slovensku práve u nás.


Virtuálna realita Godzilla 2-9 min. 3,90€

Virtuálna realita HTC Vive versus

Ak si milovníkom akčných hier, rád prekonávaš rekordy alebo si chceš len tak zalyžovať tak toto bude práve pre teba! Na výber z množstva akčných strielačiek, lyžovanie, lukostreľba, box a veľa ďalších hier ktoré si isto hneď od prvého momentu zamiluješ. Táto Virtuálna realita HTC Vive versus ta prenesie z našej Jump arény priamo do dejiska hry, a je už len na tebe ako si šikovný, a ako sa dokážeš popasovať aj s tými najextremnejšími protivníkmi a nástrahami!


Virtuálna realita HTC Vive versus (pondelok-štvrtok) 15 min. 9,90€
Virtuálna realita HTC Vive versus (piatok-nedeľa) 15 min. 12,90€

PS4

Ak ta už unavilo skákanie, vyskúšal si všetky dráhy a nástrahy našich virtuálnych realít, čaká na teba útulná miestnosť s tuli-vakmi a PS4 konzolami. Určite nikto nepohrdne obľúbenými hrami ako sú Fortnite, FIFA 2019, Mortal Combat či Crash bandicoot a mnoho ďalších...Každý mesiac taktiež organizujeme turnaj vo FIFE 2019 do ktorého nám venujú ceny slovenské futbalové hviezdy ako sú Martin Škrteľ či Marek Hamšík. Príď sa ukázať že na to máš!

Jedinečná zábavná zóna v Trnave

Vitajte v jedinečnej zábavnej zóne, kde vás na 250m2 čaká obrovská zábava v štyroch zónach. Jumping Aréna, 9D virtuálna realita, PS4 room a pohodlná kaviareň s tulivakmi. Skoč sa zabaviť!