Základné pravidlá

  1. Domov

1. Vstup maloletých osôb mladších ako 15 rokov je možný len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.

2. Odporúčaný príchod je 20 minút pred začiatkom skákania. Tzn., že ak chceš začať skákať o 18:00 hod., príď o 17:40. Tento čas využiješ na registráciu, prezlečenie a pozretie si bezpečnostného videa.

3. Rezervácia skákania nie je povinná. Avšak odporúčame si ju urobiť. Môže sa stať, že JUMP ARÉNA je na určitý čas plne obsadená, najmä počas víkendov, či zlého počasia. Rezerváciu je možné urobiť on-line, telefonicky alebo e-mailom.

4. Najvhodnejšie pre skákanie na trampolínach je športové oblečenie. K dispozícii je miestnosť na prezlečenie s uzamykateľnými skrinkami.

5. Minimálna dĺžka vstupu je 60 minút. Môžeš však skákať ako dlho chceš, v závislosti od dostupnej kapacity našich otváracích hodín. V ponuke máme vstupy : 60 a 120 minút.

6. Pri každej, aj opakovanej návšteve je potrebné si pozrieť bezpečnostné video pred vstupom do JUMP ARÉNY.

7. V priestoroch JUMP ARÉNY je pohyb návštevníkov možný iba v špeciálne upravených protišmykových ponožkách, ktoré si môžeš zakúpiť na recepcii JUMP ARÉNY. V prípade, že máš vlastné protišmykové ponožky, môžeš ich použiť až po kontrole našim personálom ( ich protišmyková časť totiž musí byť dostatočne veľká a kvalitná ).

8. Po príchode do JUMP ARÉNY prejdeš k pokladni s označením ,,REGISTRÁCIA JUMP ARÉNY,,. Tu absolvuješ registráciu a oblečieš návleky na topánky. Ak si rezerváciu termínu urobil on- line, personálu nahlásiš svoje meno a čas rezervácie. Samotná registrácia zahŕňa oboznámenie sa s obsahom PREVÁDZKOVÉHO PORIADKU JUMP ARÉNY, jeho následné vyplnenie a podpísanie. Zaplatíš za svoj rezervovaný čas, na ruku dostaneš náramok vo farbe, ktorú uvidíš na obrazovke s odpočítavaním času tvojho skákania a obuješ si protišmykové ponožky. V prípade záujmu môžeš dostať kľúčik od skrinky, za ktorý žiadame zálohu vo výšky 5 €. Päť minút pred štartom rezervovaného skákania si pozrieš bezpečnostné video, v ktorom sú zahrnuté všetky najdôležitejšie bezpečnostné pokyny.

Jedinečná zábavná zóna v Trnave

Vitajte v jedinečnej zábavnej zóne, kde vás na 250m2 čaká obrovská zábava v štyroch zónach. Jumping Aréna, 9D virtuálna realita, PS4 room a pohodlná kaviareň s tulivakmi. Skoč sa zabaviť!